Kleje

Klej Uniwersalny CR, CR Lux

przeznaczony do klejenia: papieru, kartonu, korka, drewna, foli aluminiowej we wzajemnych kombinacjach. Tworzy bezbarwną, wytrzymałą i elastyczną spoinę. Klej oferowany jest w postaci gotowej do użycia. Przeznaczony jest do nakładania pędzlem, szpachlą, wałkiem, tarczą (ręcznie lub maszynowo).

 

Klej Winilep A

przeznaczony jest do łączenia papieru i kartonu z folią  materałami pokryciowymi z PCV, poliuretanu, poliestrów i polistyrenu. Tworzy bezbarwną wytrzymałą i elastyczną spoinę.

Klej T-2

klej do materałów trudno klejących, przeznaczony do ręcznegolub maszynowego wykonywania opakowań z kartonów jednostronnie folowanych  lub lakierowanych UV.

Klej C-R Makrolep 

przeznaczony do klejenia: papieru, kartonu, korka, dewna, folii aluminiowych. Tworzy bezbarwną, elastyczną i wytrzymałą spoinę. Klej oferowany jest w postaci gotowej do użycia. Przeznaczony do nakładania pędzlem, szpachlą, wałkiem, tarczą (ręcznie lub maszynowo.)

 

Drut i zszywki

Drut introligatorski jest przeznaczony do łączenia (zszywania) papieru, produkcji grzbietów i stelaży do zeszytów, kalendarzy, książek, czasopism, broszur itp.

Specyfikacja: Drut ocynkowany min. 10g/m2 (1,4 mikr.), zakres wytrzymałości [MPa] 950-1250

 

Zakres średnic:

  • 0,50mm,
  • 0,55 mm,
  • 0,60 mm,
  • 0,70 mm

Opakowanie: Szpule o pojemności 2 kg